Zonjë e rëndë, Ryva Kajtazi shfaqet mahnitëse në këtë fustan glamiroz

unnamed-file-1202

Këngetarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi gjithmonë shfaqet e zjarrtë me stilin unik që ka.

Ajo me imazhet e shumta që ndan me ndjekësit nuk mungon edhe në lajmet rozë.

E vetëdijshme për këtë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

E veshur me fustan të gjatë dhe me stil, Ryva shfaqet një zonjë e rëndë.

Me këtë veshje, ajo paska marrë vëmendjen e dasmorëve. /ORAinfo/