Zjarr brenda oborrit të QKUK-së

unnamed-file-547

zjarr-brenda-oborrit-te-qkuk-se

zjarr-brenda-oborrit-te-qkuk-se

Një shtëpi brenda oborrit të QKUK-së ka marrë flakë.

Ekipet e zjarrfikësve janë shkuar në vendin e ngjarjes për ta lokalizuar zjarrin.

Nuk dihet nëse ka të lënduar dhe çfarë e ka shkaktuar zjarrin, raporton express.

Front Online për këtë çështje ka kërkuar konfirmim edhe në Policinë e Kosovës, por të njëjtit deri në publikimin e artikullit nuk kanë kthyer përgjigje