Zhduket një vazjë e mitur në Gjakovë

unnamed-file-663

zhduket-nje-vazje-e-mitur-ne-gjakove

zhduket-nje-vazje-e-mitur-ne-gjakove

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një të mitur në Gjakovë.

Sipas policisë ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rr. Shaban Polluzha, Gjakovë 04.10.2023 – 20:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij, viktima femër kosovare- e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim./Front Online