Zhduket një mashkull në Suharekë, vuante nga skleroza

unnamed-file-2139

zhduket-nje-mashkull-ne-suhareke,-vuante-nga-skleroza

zhduket-nje-mashkull-ne-suhareke,-vuante-nga-skleroza

Në qytetin e Suharekës organet e sigurisë janë njoftuar se një mashkull i sëmurë nga skleroza është zhdukur.

Ai ishte larguar nga shtëpia dhe nuk dihet gjë se ku ndodhet.

“Suharekë 27.07.2023 -15:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar, se viktima mashkull kosovar , i cili vuan nga skleroza është larguar nga shtëpia dhe nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në njoftimin e Policisë Kosovës./Front Online