Xhuli ndez atmosferën në dasem, dërgon edhe bakllave

unnamed-file-1151

Ish finalistja e ‘Big Brother Kosova’ Xhuliana Nura është shumë aktive ne mediat sociale madje edhe me shumë projekte te reja.

Ajo para pak orë ka postuar video nga dasma ku ishte e ftuar.

Shihet teksa vallëzon me familjaret dhe nenën e saj.

Në shtëpinë e famshme e kemi parë Xhulin të përgatit pite shumë të mira, por mesa duket as në ketë aheng familjar nuk shkoj me duar bosh.

Finalistja tek video shihet teksa dërgon edhe bakllavën.