Vjollca Haxhiu për kë po e vesh fustanin e bardhë

unnamed-file-438

Për kë po e vesh fustanin e bardhë Vjollca Haxhiu.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Vjollca Haxhiu është aktive me projekte të reja.

Pak ditë me parë ajo ka publikuar këngën e titulluar “Fustani i bardhë”, shkruan Kosovarja.

Kënga përcjell një mesazh për vajzat e reja qe do behën nuse ketë verë.

Vjollca e veshur ne të zezë dhe e grimuar thjeshtë shkëlqen tek ky videoklip.