Violetë vendos grim të rëndë gjatë ecjes së shtigjeve të Gërmis

unnamed-file-1681

Violetë Kukaj me grim të rëndë ecë shtigjeve të Gërmis.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore e folklorike, Violetë Kukaj, përpiqet fortë për pamjen e jashtme.

Ajo, është rikthyer në skenë pas një pauze relativisht të gjatë, andaj po bënë përpjekje të zavendësoj gjithçka.

Violeta është aktive në të gjitha drejtimet: në muzikë, në postime dhe aktivitete fizike, pasi siç mund ta shihni, ajo del edhe për ecje në Gërmi, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja në këtë video duket bukur me veshje sportive gjatë ecjes në natyrë, por bënë përshtypje grimi i rëndë.