Violeta me vajzën vishet me fustana të zi, nënë e bijë po duken tamam zonja të rënda

unnamed-file-785

Njomza Retkoceri është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Violetë Kukaj.

Edhe Njomza si e ëma, ka filluar të merret me muzikë dhe duket se po ia del mirë, përcjell ORAinfo.

Ajo tashmë ka edhe një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram, për të cilët bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me nënën e saj, ku të dyja janë veshur me të zeza dhe po duket tamam si zonja./ORAinfo/