Vetaksident në Podujevë, vdes një person dhe lëndohen dy të tjerë

unnamed-file-26

vetaksident-ne-podujeve,-vdes-nje-person-dhe-lendohen-dy-te-tjere

vetaksident-ne-podujeve,-vdes-nje-person-dhe-lendohen-dy-te-tjere

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar dje si pasojë e një vetaksidenti në Podujevë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Njoftimi i Policisë:

Podujevë 31.08.2023-23:40. Raportohet se ka ndodhur një vet aksident trafiku, ku si pasojë tre persona meshkuj kosovarë kanë pësuar lëndime trupore. Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK , ku njeri prej tyre ka ndërruar jetë ./Front Online