Vedati dhe Ermali ndezin atmosferën në dasmë derisa këndon Yllka Kuqi

unnamed-file-1263

Derisa këndon Yllka, Vedati dhe Ermali ndezin atmosferën në dasmë.

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi në sezonin e verës është prezentë në ahengje të ndryshme familjare.

Ditë me parë ajo ishte në një dasëm teksa po këndonte fton për vallëzim aktorin Vedat Osmani dhe këngëtarin Ermal Fejzullahu qe të hedhin vallen, shkruan Kosovarja

Teksa në sfond po dëgjohet kënga ‘Do ta kallim edhe pike’ Vedati dhe Ermali e ndezin atmosferën në maksimum.