Vajza frizere e Shkurtës niset për dasmë, kaq bukur e ka rregulluar veten dhe ka veshur fustanin më të bukur

unnamed-file-561

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur e veshur dhe e rregulluar me shumë stil.

Me fustanin që ka veshur, do ta marrë vëmendjen në ahengun që është nisur./ORAinfo/