Vajza e madhe e Safetës qenka bërë gati për martesë, sa bukur po duket pranë nënës

unnamed-file-341

Safete Mustafa është këngëtarja e mirënjohur kosovare.

Ajo së bashku me motrën e saj, Sahiden njihen në publik me emrin e përbashkët Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo

Safetja është shumë e kërkuar nga publiku shqiptar nëpër dasma dhe ahenge.

E tani kur ka kaluar koha e sezonit të dasmave, Safetja ka gjetur kohë për pushime.

Ajo ka zgjedhur një vend të bukur të Italisë, për t’i kaluar pushimet me burrin dhe dy vajzat e saj.

Nga atje Safetja ka sjell imazhet me të bukura me vajzën e saj të madhe.

Kjo e fundit qenka rritur dhe koka bë gati për martesë.

E bukur dhe e veshur me stil, vajza e madhe e Safetes qenka një bukuroshe e vërtetë. /ORAinfo/