Tuna nënë e dy fëmijëve, por i ka lidhur flokët me stil si të fëmijëve

unnamed-file-1223

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një stil të flokëve si të fëmijëve./ORAinfo/