Tuna harron se është nënë, i “çmendi” fansat e saj me paraqitjen e veshjen provokuese

unnamed-file-1146

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë active në rrjetet sociale.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, ajo e ka ‘pushtuar’ rrjetin me pamje provokative duke e prekur trupin gjatë koncertit të saj mbrëm./ORAinfo/