Tre persona theren me thikë në Rahovec, pesë të arrestuar

unnamed-file-2692

tre-persona-theren-me-thike-ne-rahovec,-pese-te-arrestuar

tre-persona-theren-me-thike-ne-rahovec,-pese-te-arrestuar

Tre persona janë therur me thikë rreth orës 03:35 pas mesnatës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë një përleshje në një restorant në fshatin Xërxë të Rahovecit.

Me ç’rast janë arrestuar edhe pesë persona.

Lajmin për Front Online e konfirmoi zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit me vendimin e të cilit të dyshuarit janë ndalur në mbajtje si dhe është iniciuar rast “Lëndim i rëndë trupor””, u shpreh Elezaj.