‘Syri i keq mos e paftë’, Big Mama paska shkëlqyer në dasmë me këtë fustan glamuroz!

unnamed-file-1951

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë.

E veshur me fustan të kuq dhe rregulluar me shumë stil, Big Mama paska shkëlqyer.

Me këtë veshje ajo ja paska marrë vëmendjen edhe nuses. /ORAinfo/