‘Syri i keq mos e paftë’, Armonda po shkëlqen në këtë frizurë

unnamed-file-1542

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’, përcjell ORAinfo.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

Kusse tani, Armonda ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.
E rregulluar bukur dhe e grimosur me stil, Armonda po shkëlqen në pamje.

Flamuri do të ‘shkruhet’ kur ta sheh bashkëshorten e tij. /ORAinfo/