Sulmi terrorist i 24 shtatorit, Sveçla dhe Hoxha edhe sot flasin para mediave

unnamed-file-25

sulmi-terrorist-i-24-shtatorit,-svecla-dhe-hoxha-edhe-sot-flasin-para-mediave

sulmi-terrorist-i-24-shtatorit,-svecla-dhe-hoxha-edhe-sot-flasin-para-mediave

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha do të mbajnë një konferencë për media në orën 15:00.

Policia e Kosovës njoftoi se konferenca e radhës po organizohet “referuar zhvillimeve të datës 24 shtator 2023 në veri të Republikës së Kosovës.

“Referuar zhvillimeve të datës 24 shtator 2023 në veri të Republikës së Kosovës, gjegjësisht në fshatin Banjskë, Policia e Republikës së Kosovës (PK) organizon konferencën e radhës për media, cila do të mbahet sot në ora 15:00”, thuhet në njoftimin e Policisë.