Sinan Vllasaliu bën urimin më të veçantë për bashkëshorten e tij

unnamed-file-2130

Ky është urimi nga Sinan Vllasaliu per bashkëshorten e tij.

Bashkëshortja e Sinan Vllasaliut, Teuta sot feston ditën e lindjes saj.

Andaj në ketë ditë speciale për të, nuk kishte si te mungoi urimi nga bashkëshorti, shkruan Kosovarja.

“Urime ditëlindja zemër” shkroi këngëtari.

Kujtojmë se Sinani dhe Teuta janë bërë para disa vite gjyshër, nga vajza e tyre që sot ka tre fëmijë.