Shyhretja niset për dasmë, është veshur më mirë se të gjitha nuset aty

unnamed-file-857

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është nisur për një aheng familjar.

Shyhretja me këtë pamje po duket tejet e bukur dhe shumë elegante./ORAinfo/