Shyhretja në dasmë me frizurë të rëndë, po duket më e re se nusja e ҫikat e saj

unnamed-file-255

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në dasmë dhe po duket si të ishte nuse./ORAinfo/