Shyhretja i habiti të gjithë me stilin e fundit, është veshur si të ishte adoleshente

unnamed-file-1674

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, nuk ndalet asnjëherë së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat gjithmonë rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Shyhretja përflitet shumë edhe për pamjen e saj dhe stilin e veshjes, e cila duket se vajzë e re.

E tillë po duket edhe e veshur me një fustan pink, i cili po e bën të duket shumë më të re në moshë./ORAinfo/