Shumë vite më parë, nuk do ta besoni se si dukej dikur Kaltrina Mikushnica

unnamed-file-2241

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një fotografi të shumë viteve më parë bashkë me burrin e saj dhe të dy po duken shumë ndryshe./ORAinfo/