Shtatë të lënduar në Viti, pas një aksidenti mes dy veturave

unnamed-file-987

shtate-te-lenduar-ne-viti,-pas-nje-aksidenti-mes-dy-veturave

shtate-te-lenduar-ne-viti,-pas-nje-aksidenti-mes-dy-veturave

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar në Viti, si pasojë e një aksidenti mes dy veturave.

Rasti sipas policisë, ka ndodhur gjatë mbrëmjes së shtunës.

Të lënduar nga ky aksident kanë mbetur njëri nga drejtuesit dhe gjashtë pasagjerët, të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar për në shtëpi./Front Online