‘Shpirtin ta qetësojnë mbesa dhe nipi’, Remzia publikon foton me të embël me nipa dhe burrin!

unnamed-file-1073

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Me muzikën e saj ajo ka bërë për vetë shqiptarë të shumtë nga e gjithë bota.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht e tregon edhe jetën e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Rema është edhe vjehërr, ndersa ka dhe dy nipa.

Një nip dhe një mbesë po ja shtojnë vullnetin për jetë këngëtares se njohur kosovare.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri te burrit dheduke i mbajtur afër nipin dhe mbesën.

‘Shpirtin ta qetësojnë nipi dhe mbesa. O Zot faleminderit’, ka qenë përshkrimi qe Remzija i ka bërë fotografisë ku shfaqet me nipin, mbesën dhe burrin e saj.

Ata po duken kaq të lumtur si gjysh dhe gjyshe pranë prindërve. /ORAinfo/