Shkurte Fejza duket si loçk me fustanin elegant

unnamed-file-2385

Shkurte Fejza shkëlqen si zonjë me fustan elegant.

Shkurte Fejza është shumë aktive sa i përketë dasmave

Ajo publikon foto dhe video të ndryshme pothuajse çdo ditë, shkruan Kosovarja.

Dje ka ndar me ndjekësit e saj disa foto të saja me një fustaj tejet elegantë.

Pak minuta pas publikimit morri me mijëra komente e pëlqime nga fansat dhe njërzit e saj të afërm.