Shkurta ka ‘harruar’ të plaket, shfaqet në dasmë me fustan të gjatë dhe të bukur

unnamed-file-2338

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të respektuara të muzikës popullore.

Ajo vazhdimisht është aktive me projekte të shumta muzikore, përcjell ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet bashkë me vajzën e saj në dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/