Sherri në Bon Vivant: Dalin pamjet amatore të filmuara nga klientët në momentin kritik

unnamed-file-1037

sherri-ne-bon-vivant:-dalin-pamjet-amatore-te-filmuara-nga-klientet-ne-momentin-kritik

sherri-ne-bon-vivant:-dalin-pamjet-amatore-te-filmuara-nga-klientet-ne-momentin-kritik

Një i vrarë dhe 17 të lënduar kanë mbetur si pasojë e sulmit me armë zjarri mbrëmjen e së premtes në kafiterinë e “Bon Vivant” në Prishtinë.

Klientë që kanë qenë dëshmitarë të kësaj ngjarjeje kanë filmuar momentin kritik.

Në një video të shpërndarë në rrjete sociale, shihen persona të plagosur teksa iu jepej ndihma e parë.

Kastriot Ramadani vdiq nga ai sulm si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lokalin “Bon Vivant”, pas një përleshjeje mes dy grupeve.

Të lënduar nga përleshja mbetën 17 persona. Tre djemë dhe 14 vajza. /Insajderi

VIDEO KËTU: