Sapo ka dalë nga salloni i ondulimit, Brikena po shkëlqen në pamje

unnamed-file-1043

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe me stil, Brikena po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/