Sapo ka dalë nga frizerka, Belkiz do ta ‘çrmend’ Milotin me këtë veshje

unnamed-file-592

Belika Kera, tashmë është bërë emër i njohur për publikun.

Ajo bëri bujë të madhe që kur konkretizoi lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin e njohur, Milot Rashicën, shkruan ORAinfo.

Lidhje e tyre e dashurisë u bë edhe më e madhe, kur në jetë erdhën dy djemtë, Tiani dhe Roani.

Ani pse tashmë Belkiza është nënë e dy djemve, ajo gëzon forma të jashtëzakonshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me shumë stil, Belkiz do ta ‘shkrijë’ Milotin kur ta shoh sa bukur po duket nusja e tij. /ORAinfo/