Ryva ekspozon trupin në këtë fustan kaq joshëse!

unnamed-file-2256

Këngetarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi gjithmonë shfaqet e zjarrtë me stilin unik që ka.

Ajo me imazhet e shumta që ndan me ndjekësit nuk mungon edhe në lajmet rozë.

E vetëdijshme për këtë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ryva mbrëmë ka shkuar në një dasmë. E veshur me fustan të gjatë dhe me shumë stil, Ryva paska shkëlqyer në këtë pamje.

Në këtë veshje ajo ka ekspozuar kaq shumë këmbët e saj. /ORAinfo/