Rrahja e djaloshit nga Mitrovica, policia pritet të nisë hetimin

unnamed-file-157

rrahja-e-djaloshit-nga-mitrovica,-policia-pritet-te-nise-hetimin

rrahja-e-djaloshit-nga-mitrovica,-policia-pritet-te-nise-hetimin

Policia pritet të nisë hetimet dhe të gjejë të dyshuarit për rrahjen e djaloshit nga Mitrovica, Aliut.

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Gjasat janë të mëdha që të iniciohet rasti. Dyshohet për veprën penale, sulm”, ka thënë Zahiti.