Rina më në fund zbulon tatuazhin që e ka bërë në këtë vend intim

unnamed-file-952

Këngëtarja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale, përcjell ORAinfo.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë, ku ka shfaqur të pasmet e saj gjigante.

Por, çfarë bie në sy është tatuazhi i saj në të pasmet, ku shkruhet “honey”./ORAinfo/