Rina ka vendosur ta çmend ish të dashurin e saj, publikon pamje shumë provokuese nga shtrati

unnamed-file-2814

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale, përcjell ORAinfo.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë.

Ajo ka publikuar pamje nga shtrati, të cilat po e bëjnë të duket shumë atraktive./ORAinfo/