Remzia marton vajzën e vëllait, kaq e bukur është bërë ajo

unnamed-file-680

Remzie Osmani marton vajzën e vëllait.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Remzie Osmani është prezentë në shumë dasma këtë vere.

Ani pse ka shume data të rezervuara këngëtarja ka gjetur kohën të këndoj edhe tek ahengu i saj familjarë, shkruan Kosovarja.

Ajo mbrëmë këndoi për vajzën e vëllait Violen.

Remzia me shkëlqimin e saj dhe zërin unik bëri që të gjithë mysafiret të vallëzojnë.