Rema shkon me vajzën e saj në dasmë, kaq bukur qenkan kombinuar!

unnamed-file-1286

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Me muzikën e saj ajo ka bërë për vetë shqiptarë të shumtë nga e gjithë bota.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht e tregon edhe jetën e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Rema është edhe vjehërr, ndersa ka dhe dy nipa.

Një nip dhe një mbesë po ja shtojnë vullnetin për jetë këngëtares se njohur kosovare.

Rema se fundmi ka marrë në një dasmë me vajzën e saj.

Të kombinuara bukur në veshje, Rema dhe vajzane saj Riola po shkëlqejnë në pamje.

Ndërsa vëmendjen e merr vajza e saj, e cila paska humbur goxha kilogramë.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë fustan të ngushtë. /ORAinfo/