Qëndresa një grua e kujdesëshme, uron Labin me fjalët më të mira

unnamed-file-2322

Labi feston ditëlindjen, gruaja e uron me fjalët me të mira.

Labinot Gashi, sot feston ditëlindjen.

Nuk mungoi as urimi i Qëndresës për bashkëshortin e saj, shkruan Kosovarja.

Qëndresa shkruan “Gëzuar ditëlindjen bashkëshortit, babit dhe mikut tim më të mirë!…”.

Kujtojmë që qifti së bashku kanë një vajzë e cila iu ka zbukuruar jetën.