Policia thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

unnamed-file-622

policia-therret-konference-te-jashtezakonshme-per-media

policia-therret-konference-te-jashtezakonshme-per-media

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj konferencë të jashtëzakonshme për media.

Në njoftimin e lëshuar për media, bëhet e ditur se konferenca i dedikohet rastit të gjetjes dhe konfiskimit të një sasie të konsiderueshme të armëve, municionit dhe mjeteve shpërthyese në Zveçan.

Me tej në njoftim thuhet se konferenca do të mbahet në Drejtorinë Rajonale në Mitrovicë Veri, në ora 15:30./Front Online