Po shijon pushime luksoze, Afërdita Paqarada zbulon kush po e shoqëron!

unnamed-file-1392

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës.

Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e saj të veçantë.

Nënë e dy fëmijëve edhe këtë herë e dëshmoi me plotë elegancë se qëndron në top formë.

Se fundmi Afërdita ka publikuar një fotografi nga pushimet në një vend luksoz.

E veshur me bikini dhe e shtrirë në jashtë, Afërdita zbulon se atë gjatë pushimeve po e shoqërojnë edhe tre qenushët e saj. /ORAinfo/