Paska shkëlqyer, Gili paska godit në cak me këtë kombinim në veshje

unnamed-file-1179

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë, me projekte të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gili është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo shihet se është nisë për dasmë dhe po duket tejet bukur.

Me fustan të ngushtë e me shumë stil, Gili po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/