Pas një vere plot me dasma, Aida Doçi merr vendimin e mirë për veten

unnamed-file-417

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Kjo verë ka qenë e mbushur plot me mbrëmje dhe dasmë për Aidën.

Por, duket se tani kjo sezon ka përfunduar dhe ajo ka marrë vendim që t’i nisë pushimet./ORAinfo/