Pas një dite të lodhshme pune, Bora tregon përqafimin e ëmbël që merr kur kthehet në shtëpi

unnamed-file-1605

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Në postimin e fundit ajo është shfaqur me djalin e saj, i cili po e përqafon.

Duket se ky është momenti më i bukur për Borën kur kthehet në shtëpi nga puna./ORAinfo/