Pas ndarjes nga i dashuri zviceran, Afrona Dika ka përfunduar në një gjendje aspak të mirë

unnamed-file-1964

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa grim dhe me rrethin e zi të syve.

Duket se ndarja nuk i ka ndikuar aspak mirë Afronës./ORAinfo/