Pas ndarjes nga Gresa, Andi bën postimin me të cilin i preku të gjithë

unnamed-file-1878

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot Andi ka publikuar një foto pa ngjyra, që duket sikur simbolizon jetën e tij pa Gresën./ORAinfo/