Pas LDK-së, edhe AAK-ja organizon takim me gazetarë dhe aktivistë të shoqërisë civile

unnamed-file-413

pas-ldk-se,-edhe-aak-ja-organizon-takim-me-gazetare-dhe-aktiviste-te-shoqerise-civile

pas-ldk-se,-edhe-aak-ja-organizon-takim-me-gazetare-dhe-aktiviste-te-shoqerise-civile

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka njoftuar se kanë vendosur që të zhvillojnë një cikël diskutimesh për situatën aktuale politike në vend me ekspertë të fushave, shoqërinë civile dhe përfaqësues të mediave.

Sipas njoftimit të kësaj partie, takimi do të mbahet nesër në ndërtesën e Kuvendit nga ora 12:00./Front Online