Pas kaq shumë kohe, Fifit më në fund i realizohet dëshira e madhe

unnamed-file-3709

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, përcjell ORAinfo.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është ankuar se pasi është bërë nënë nuk e kanë ftuar nëpër mbrëmje e koncerte.

Por, përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se tashmë ka marrë një ftesë të tillë./ORAinfo/