Pas dhunës që e përjetoi nga Fero, Arbenita sot shfaqet në këtë gjendje

unnamed-file-1614

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, përcjell ORAinfo.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale.

Por, në fotografinë e fundit, modelja e njohur është shfaqur paksa e lodhur./ORAinfo/