Parashikimi i motit për të enjten, këto janë temperaturat

unnamed-file-3613

parashikimi-i-motit-per-te-enjten,-keto-jane-temperaturat

parashikimi-i-motit-per-te-enjten,-keto-jane-temperaturat

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-35 km/h, njofton Meteo Kosova.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C./Front Online