Pamjet brenda lokalit disa momente pas vrasjes në Runik

0

pamjet-brenda-lokalit-disa-momente-pas-vrasjes-ne-runik

pamjet-brenda-lokalit-disa-momente-pas-vrasjes-ne-runik

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që ka ndodhur mesnatën e së nërkurës në një lokal në Runik të Skenderajt.

Klan Kosova i ka siguruar pamjet ekskluzive pak momente pas ngjarjes së rëndë.

Aty shihen mysafirët duke ikur nga lokali.

Sipas policisë dyshohet se dy persona të maskuar kanë hyrë në lokal dhe kanë gjuajtur me armë zjarri.

Ndiqni pamjet e bashkangjitura mëposhtë: