Pamja e fundit që zbulon të vërtetën për Andin e Gresën

unnamed-file-365

Fotografia e fundit zbulon të vërtetën për Andin e Gresën.

Gresa Hoti dhe Andi Artani i kanë dhënë fund lidhjes para disa javëve. Ndonëse dyshja nuk kanë folur asnjëherë vet për këtë pjesë, ishin detajet rreth tyre që konfirmuan ndarjen.

Zhvillimi erdhi pak befasishëm meqë ndodhi krejt pak ditë pas një fotografie të përbashkët në të cilën Andi u shpreh se kështu (pra bashkë) do na keni deri në pleqëri.

Por mesa duket për Andin ende nuk ka përfunduar çdo gjë. Nga pushimet me vëllezërit e tij, ai ka ndarë një video të hënës, të cilën e ka shoqëruar me këngë ‘Hana’ të Yll Limanit.

Kanë qenë ndjekësit që janë kujtuar se të njëjtën këngë ia këndonte Gresës shumë shpesh në shtëpi teksa bashkë vështronin hënën në qiell përgjatë afër 90 ditëve izolim.

E vetëm dy ditë pas, Gresa u kundërpërgjigj.

Modelja e njohur ka hedhur po ashtu një video të hënës.

Nuk dihet nëse këto mesazhe të koduara janë shenjë se ka shans për një ribashkim.